Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
01 Nisan 2018 ( 120 izlenme )
Reklamlar

Tutmayın Bilal'i! Bilal Erdoğan'dan Macron'a: Yahu önce bir liderlik geliştir, ülkene hakim ol

Bilal Erdoğan, Macron'a "Yahu önce bir liderlik geliştir, önce ülkene hakim ol" dedi.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a ilişkin sözleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Malatya'da konuşan Bilal Erdoğan, Macron'a "Yahu önce bir liderlik geliştir, önce ülkene hakim ol, önce şu Avrupa Birliği'nin hali ne olacak buna bir bak" dedi.

Bilal Erdoğan, “FETÖ'nün arkasında olduğu gibi, Türkiye'yi bölmeye karar vermiş, and içmiş PKK, PYD, YPG gibi terör örgütlerinin arkasında da kim var, Avrupa var Amerika var. Daha dün Fransa ne yaptı izlediniz mi? Tabi Cumhurbaşkanımız, Fransa Cumhurbaşkanına Afrin'le ilgili haddini gerektiği gibi bildirince kim bilir nasıl zoruna gitti ki buradan Türkiye'ye acaba bir gol atabilir miyim dedi. Yahu önce bir liderlik geliştir, önce ülkene hakim ol, önce şu Avrupa Birliği'nin hali ne olacak buna bir bak. Senin neyine Türkiye'nin Suriye'deki sorunlarıyla ilgilenmek. Senin neyine Kıbrıs meselesiyle müdahale etmek Artık eski Türkiye yok” diye konuştu.

http://www.abcgazetesi.com/bilal-erdogandan-macrona-yahu-once-bir-liderlik-gelistir-ulkene-hakim-ol-83665h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ethem Sancak “AKP döneminde fakirleştim” demişti… ‘BMC nasıl bir koyup 60 alacak?’ Burası Arabistan değil, Ankara Esenboğa Havalimanı ! Özel jetle Türkiye'ye getirilen Gülüşken hakkında İsveç'ten açıklama! Pakistan'ın Covid-19 ile mücadele yöntemi: Ülke genelinde dua edilecek!