Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Nisan 2019 ( 33 izlenme )
Reklamlar

Ünlü şarkıcıdan saldırı sonrası çok sert tepki: Bu şerefsizlik…


Rockçı Hayko Cepkin, sosyal medya hesabı üzerinden CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı kınadı.


Dün katıldığı bir şehit cenazesinde kalabalığın içinde bulunan bazı kişilerin saldırısına uğrayan CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu son derece çirkin saldırı sonrasında yakında bulunan bir eve sığınmış ve zor saatler geçirmişti. Yaşanan bu olayla ilgili olarak sosyal medyadan çok sayıda tepki paylaşımı yapılırken bu paylaşımlar arasında öne çıkanlardan biri de rockçı Hayko Cepkin’in paylaşımı oldu. Aynı saatlerde İstanbul Maltepe’de gerçekleşen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mitinginden bir kareyi ve Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı anından bir fotoğrafı yanyana getiren Cepkin tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Bu şerefsizlik, bu günkü buluşmanın, dünkü başarının, geleceğe dönük hayallerin umutların hazımsızlığı. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı her sağduyulu birey gibi kınıyorum. Suçlular ve azmettiricileri konusunda, sonuç görmeyi gönülden diliyorum.”


https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/hayko-cepkin-bu-serefsizlik/?fbclid=IwAR04ECFz6PKwKE5NcW3Lbo51D8CMcwXp13NIAYRXPm8bdct4xyQqk59trfg

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'lilerin oylarıyla kabul edildi! Erdoğan'a tartışma yaratacak sınırsız yetki! Sarayın Ekonomisi Toplumu Bunalıma ve İntihara Sürüklüyor: Her 20 kişiden biri de depresyonda! Umre dönüşü karantinada kaldıktan sonra evine dönen kadın, koronavirüsten öldü 49 ülke büyüklüğünde talan!