Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Kasım 2020 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Uyardı, uyardı, dinlemeyince Atatürk’e hakaret eden arkadaşını vurdu!


Rize’de bir kıraathanede İ.K, aynı masada oturduğu Z.Y’yi Atatürk’e hakaret etmemesi için uyardı, yeniden Atatürk’e hakaret edince ayağından vurarak yaraladı.Rize merkezde bulunan bir kıraathanede meydana gelen olayda, iddialara göre İ.K. adlı bir şahıs birlikte oturduğu Z.Y.’yi daha önce Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret etmesinden dolayı uyardı ve bir daha hakaret etmemesini istedi.

YAPTIĞI UYARILARI DİKKATE ALMAYINCA TARTIŞMA ÇIKTI

Kendisine yapılan uyarıyı dikkate almayan Z.K. yeniden hakaret içerikli sözler kullanırken İ.K. arkadaşını yine uyardı. Z.K. bu uyarıları da dikkate almayınca ikili arasında tartışma çıktı.

AYAĞINDAN VURDU

Yerel yayın yapan rizenabiz.com adlı sitede yer alan habere göre ikili arasındaki tartışma büyürken, İ.K. belinden çıkardığı tabanca ile Z.Y.’yi tek el ateş ederek ayağından yaralandı.

İ.K. olayın ardından polis tarafından gözaltına alınırken, şahsın savcılıkta bugün ifade vereceği öğrenildi. Öte yandan ayağından vurulan Z.Y.’nin sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.


http://www.krttv.com.tr/gundem/ataturke-hakaret-eden-arkadasini-vurdu-h54773.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşsizlik rakamları açıklandı! Bakın kaç milyon kişi işsiz! Cumhurbaşkanı'nın kampanyası yasaya aykırı Diyarbakır'da darbe'ye karşı Akp'lilerle sokağa çıkan Hüdapar'lılar, slogan ise 'Biji Hizbullah !' Otel antetli notu belge diye sunanlar, Man belgelerine 'kâğıt' dedi!