Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Mart 2020 ( 15 izlenme )
Reklamlar

Uzaktan eğitimin ilk gününde Ataşehir’de elektrik kesildi!


EBA TV üzerinden başlayan uzaktan eğitimin ilk gününde Ataşehir'in bazı kesimlerinde elektrik kesintisi meydana geldi. Öğrenciler mağduriyet yaşadı.
EBA TV üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için uzaktan eğitim bu sabah başlamışken, Ataşehir’in bazı bölgelerinde saat 10.30 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.

Televizyon başından derslerini takip eden öğrenciler, ilk dersten sonra elektriklerin kesilmesiyle mağduriyet yaşadı. AYEDAŞ yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Ataşehir’in bazı kesimlerinde yaklaşık 2 saatlik planlı bir kesinti uygulandı.

“EĞER PLANLI BİR KESİNTİ VARSA…”

Konuya ilişkin SÖZCÜ’ye konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal şunları söyledi:

* Eğer planlı bir kesinti varsa, teknik bir arıza değilse topluma yapılabilecek en büyük kötülük bu olur. Bu dönem siyasi saik düşünme dönemi değil. İnsanlarımızın huzuru, mutluluğu, sağlığı için herkes seferber olmalı.

* Siyasi saiklerle hareket etme zamanı değil. Ama teknik nedenlerden bir sorun ise saygı duymak lazım. Evimizde de sigorta atıyor usta çağırıyoruz, sorunu çözüyoruz. Ama umarım ve dilerim teknik bir sıkıntıdır” ifadelerini kullandı.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/uzaktan-egitimin-ilk-gununde-atasehirde-elektrik-kesildi-5696968/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ sanığından itiraf: ‘AKP’nin il başkanı referansımla atandı!’ A Haber muhabirinin 'CHP şu an Atatürkçü çizgide mi ?' şeklindeki provakatif sorusuna CHP'li vatandaştan kapak cevap ! RTE, Isparta'da 1992'de açılan Süleyman Demirel Ünv. 'Biz getirdik' diyerek yine yalan söyledi ! Kılıçdaroğlu’na hakaret eden doktor görevden alındı!