Zamların ardından o sözler gündeme geldi: "AKP'ye oy vermedim, ama vereceğim. 20 sene benim anamı ağlattı, 5 sene de senin ananı ağlatsın"

18 izlenme 02 Haziran 2023
Reklamlar

Sokak röportajındaki "AKP'ye oy vermedim, ama vereceğim. 20 sene benim anamı ağlattı, 5 sene de senin ananı ağlatsın" ifadeleri, zamların ardından yeniden gündem oldu.Bir vatandaşın sokak röportajında söylediği sözler, seçimlerin ardından gelen zamlardan sonra yeniden gündem oldu. Kendine Muhabir isimli Youtube kanalına konuşan vatandaş şunları söyledi:

"Ben AKP'ye oy vermedim, vermem de... Ama bu seçimde vereceğim. Niye biliyor musun? 20 sene boyunca benim anamı ağlattı, 5 sene 10 sene de senin ananı ağlatsın. Ya ben 2 tane konteynır aldım, gönderdim. 20 bin lira para gönderdim. Benim umrumda değil o para."

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boğaziçi tuhaf rektör atamaları ile yok edilmek istenirken Merkez Bankası'na atanan üç isim de Boğaziçili çıktı Vatandaşın borcu 1 haftada yüzde 84 arttı: “Kredi kartı borcunu ödeyemeyenlerin sayısında patlama yaşanacak” Ahmet Davutoğlu, 2. cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlarına ilişkin bir konuşma yaptı Dolardan ekmeğe, varlıktan yokluğa... Kuyruklar ülkesi Türkiye!