Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Mart 2018 ( 234 izlenme )
Reklamlar

8 Mart'ta kadın başkan istifa ettirildi!

AKP Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde istifa ettirildi.

Daha önce İstanbul milletvekili olan, çok küçük yaşta ayrıldığı Çanakkale’ye milletvekili adayı olarak tekrar giden, AKP’nin Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın kendisini istemediği bilinen ve bu durum defalarca kez çeşitli siyasi olaylarla gün yüzüne çıkan çekişmede, Yeşim Karadağ istifa etmek zorunda kaldı.

16 Nisan Referandumunda kendi köyü ve ilçesinde hayır oyu çıkan Bülent Turan’ın hem bu hem de il genelindeki başarısızlığının Genel Merkez tarafından ele alındığı daha önce kulis haberlerine yansımıştı. Daha sonra il kongresinde, il yönetim kuruluna yazılacak isimlerle ilgili ciddi sorunlar çıkmıştı. Yine gençlik kolları il başkanının atanması konusunu Yeşim Karadağ Genel Merkez’e taşıyarak çözmüştü.

Tüm bu gerilimler sonucunda, kadın il başkanı Karadağ, 8 Mart Kadınlar gününde istifa etti. Daha doğrusu Çanakkale’den aldığımız bilgilere göre istifa ettirildi.

https://odatv.com/8-martta-kadin-baskan-istifa-ettirildi-08031825.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devlet Bahçeli'den skandal açıklamalar! "O adama yumruk attıracak kadar ne yaptın sen Kemal Kılıçdaroğlu. Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir tatile çıkması lazım" Çiftlik Bank TSK’ya da el atmış! Şehidin parasını da yemişler… Ağrı Doğubayazıt'ta yurttaşlar 'evet' propagandası yapan TRT'yi böyle kovaladı ! AYM'den flaş karar! "Saray Soytarısı" demek suç değil!