Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Haziran 2019 ( 38 izlenme )
Reklamlar

96 yaşındaki emekli albay oy kullanmaya böyle geldi! Oy kullandıktan sonra ise bakın neler söyledi!


96 yaşındaki emekli albay, bastonu ile oy kullanmaya gitti

Yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için oy kullandığı okula baston yardımıyla gelen 96 yaşındaki emekli hava albayı Mehmet Üstünel, vatandaşlara 'sandığa gidin' çağrısında bulundu.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi için vatandaşlar sabah saat 08.00'de oy kullanmaya başladı. Sarıyer Yeniköy İlkokulunda da 96 yaşındaki Mehmet Üstünel, yaşına ve hastalıklarına rağmen bastonu ile oy kullanmaya geldi. Eşi, damadı ve kızı ile oy kullanmaya gelen Mehmet Üstünel, zarfını ve pusulasını alarak damadının yardımıyla perde arkasına geçti. Oyunu kullanan Mehmet Üstünel, demokratik hakkını kullandığını söyledi.

Vatandaşlara çağrıda bulunan Üstünel, “Demokratik bir hak olduğu için bu hakkımı kullanıyorum. Kullanabildiğim için memnunum. Yani sağlıklı olanlar gelip oylarını kullanmalıdırlar. Hasta olanların evlerine çağırarak oy kullanması uygundur” şeklinde konuştu.

İHA

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/96-yasindaki-emekli-albay-bastonu-ile-oy-kullanmaya-gitti-5193122/?fbclid=IwAR2lp3buX_H8bDwHVvLO2O0Uf61yYep-SBb94RZ_OOkTRomqGscm06NqTS4

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İddaa ihalesinde kötü kokular! RTE 'Bende bir çobanım' dedi, yine de salonda alkış koptu ! Ankara Büyükşehir Belediyesi 'boru ihalesi' yaptı, 164 bin kişi canlı izledi Seçimi kaybeden muhtar yaptırdığı çocuk parkını söktü!