Anasayfa1
13 Şubat 2018 ( 761 izlenme )
Reklamlar

AB’den şoke eden Türkiye kararı! Türkiye – Yunanistan krizinde son dakika!

AnkaraAtina hattında yaşanan gerilim devam ederken Avrupa Birliği'nden flaş bir açıklama geldi. Avrupa Komisyonu sözcüsü Margaritis Schinas, Yunanistan'ın yanında duran bir açıklamaya imza attı.

Son dakika gelen haberlere göre Avrupa Birliği’nden Türkiye’yi şoke edecek bir karar geldi. Türkiye ile Yunanistan arasında son zamanlarda yaşanan kriz ile ilgili AB tarafını seçti.Avrupa Birliği, Ege Denizi’nde yaşanan gerilimle birlikte Rum Kesimi’nin tansiyonu artırmasına rağmen Yunanistan’ın yanında durduğunu açıkladı.

Avrupa Komisyonu Sözcüsü Margaritis Schinas, “Negatif açıklamalar iyi komşuluğa zarar verebileceği için yapılmamalı” dedi. Kardak kriziyle alakalı olarak da “Komisyon, gelişmeleri yakından izliyor” diyen Schninas, Türkiye’yi uyardı. Schinas, “Türkiye, iyi komşuluk ilişkilerine devam etmeli ve AB üyesi ülkeleri tehdit etmemeli, onlara karşı harekete geçmemeli” dedi.

http://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/turkiyeyunanistankrizindeabtarafinisecti2218425/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li belediyeden RTÜK'e Kapadokya turu! Sedat Peker gazetelere manşet olacak fotoğrafı gizli bir mesajla verdi! AKP adaleti: Ankara’da indirim, Kahramanmaraş’ta zam! Seçimden hemen önce açılmıştı. Ankara-Sivas YHT hattında kılavuz lokomotif raydan çıktı