Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
19 Ekim 2019 ( 126 izlenme )
Reklamlar

AKP'den öğrencilere kötü haber! "İndirim" teklifini reddetti!


Gaziantep'te AKP'li Büyükşehir Belediyesi, CHP'li Meclis üyelerinin 'Aylık öğrenci ulaşım kartları 50 TL'ye düşürülsün' teklifini reddetti.


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, haftalık belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi.Toplantıda CHP'li üyeler, öğrencilerin kullandığı aylık ulaşım kartlarının 50 TL'ye düşürülmesini istedi.Verilen önergede "Gaziantep ve ilçelerindeki geleceğimizin teminatı olan İlköğretim, Ortaöğretim, ve Üniversite öğrencilerimize Belediye Toplu Taşıma hizmetlerinden aylık 120 birimlik ulaşım hizmetinin 50 TL olarak belirlenmesini, Cumhuriyet Halk Partisi olarak önergemizin kabulünü arz ederiz." ifadelerine yer verildi.

AKP REDDETTİ

CHP'nin vermiş olduğu önerge AKP'li Meclis üyelerinin oylarıyla reddedildi.Çıkan karar sosyal medyada da büyük tepki topladı. 

gazi-1.png


https://halktv.com.tr/gundem/akpden-ogrencilere-kotu-haber-indirim-teklifini-reddetti-407420h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Komutanın Erdoğan'ın sözlerine alkış tuttuğu yemekte bir skandal daha! Rektör İbiş saltanatı! Yatay geçişte kontenjanı 8’e çıkarınca oğlu Ankara Tıp’a geçti! 'Atatürk Parkı' ismi yargıya taşındı! Nurettin Yıldız'ın "dostuna" kıyak gibi atama!