Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Mayıs 2020 ( 30 izlenme )
Reklamlar

AKP Genel Sekreteri Şahin'den Başkan Yavaş'a tehdit!


AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin sosyal medyada yaptığı açıklamada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik tehdit içeren ifadeler kullandı.


Yavaş’ı işçi çıkarma hazırlığında olmakla suçlayan Şahin, “CHP'li Mansur Yavaş'a bir kez daha sesleniyoruz: Gözümüz üzerinde. Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur" ifadelerini kullandı.

Daha önceki tehdidi de hatırlattı 

Yavaş'ın geçen bir yıl içerisinde 3 bine yakın kişiyi işe aldığını aktaran Şahin, "Geçtiğimiz eylül ayında işçi çıkarmaya hazırlanan Mansur Yavaş'ı eğer işçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynarsan Ankara'yı sana dar ederiz" diyerek tehdit ettiklerini de ‘uyardık’ sözleriyle hatırlattı.

Yavaş'ı şimdi de ‘kaynak bahanesine sığınarak işçi çıkarmaya hazırlanmakla’ suçlayan Şahin, ‘duyduklarına’ dayanarak, şöyle konuştu:

"CHP'li Mansur Yavaş'a bir kez daha sesleniyoruz: Gözümüz üzerinde. Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur. Kimse Büyükşehir emekçilerini yalnız sanmasın."

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş her fırsatta milyonlarca lira tasarruf ettiğini, bütçenin fazla verdiğini beyan etmiş ve geçtiğimiz bir yıl içerisinde partizanca yaklaşımla 3000’e yakın kişiyi işe almıştır.

270 people are talking about this


 

Geçtiğimiz Eylül ayında işçi çıkarmaya hazırlanan Mansur Yavaş’ı “eğer işçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynarsan Ankara’yı sana dar ederiz” diye uyarmıştık.

71 people are talking about this


Bu uyarımızdan sonra geri adım atan Mansur Yavaş’ın şimdi de kaynak bahanesine sığınarak işçi çıkarmaya hazırlandığını duyuyoruz.

85 people are talking about this

https://halktv.com.tr/gundem/akp-genel-sekreteri-sahinden-baskan-yavasa-tehdit-425655h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP'li Cemal Enginyurt Bülent Arınç'a fena daldı! 'Cumhurbaşkanının sırtındaki kambur sensin!' 1,4 milyar net zarar açıklayan Türk Telekom yalan mı söylüyor? Asgari ücret aslında 2019’un altında kaldı! Ankara’da eylem: Bakkallar ekmek satmıyor!