Anasayfa
12 Mayıs 2018 ( 848 izlenme )
Reklamlar

AKP kendisine hırsız diyen şirketle çalışmaya başladı!

AKP seçim kampanyalarının mimarı ile yollarını ayırma kararı verdikten sonra yeni dönemde çalışacağı şirket belli oldu. AKP'nin yeni dönemde reklam çalışmalarını yürüten şirket sahibinin 17 Aralık operasyonu sırasında AKP’ye yönelik 'hırsızlar' şeklinde attığı tweetler ortaya çıktı,


AKP’nin uzun yıllardır  reklam kampanyalarını düzenleyen Arter’den yapılan kısa açıklamada “24 Haziran seçimlerinde yer almamalarıyla birlikte AKP ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başarılı olacaklarına inandıkları” ifade edildi. Açıklamada şöyle denildi:

"Arter Reklam olarak 24 Haziran 2018 cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri siyasi iletişim çalışmalarında yer almayacağımızı kamuoyuna saygı ile duyururuz. Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin 24 Haziran Seçimleri'nden de başarı ile çıkacağına inancımız tamdır. Allah yar ve yardımcıları olsun. "

Şirketin Erdoğan ve AKP ile yollarını neden ayırdığı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

AKP’YE ELEŞTİRİ, GÜLEN’E DESTEK

Arter’in 16 yıldır destek verdiği AKP ile yollarını ayırmasından sonra gözlen, 24 Haziran kampanyasını düzenleyecek şirkete çevrildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AKP’nin genel seçim kampanyasını, AndyAr araştırma şirketinin de sahibi olan Faruk Acar’ın düzenleyeceği açıklandı. Acar’ın “YİNE Ajans” adlı şirketi, Erdoğan ve AKP’nin kampanyasının tek hakimi olacak.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/akpkendisinehirsizdiyensirketlecalismayabasladih92477.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin nasıl soyulduğu bundan daha güzel anlatılamazdı! Şahan Gökbakar sadece 3 kelime yazdı paylaştı 'Tam da bu...' Yok artık bu da oldu! Ankara Büyükşehir deposunda bakın ne bulundu! İBB’de, işten çıkarmalar başladı! Sri Lankalılar devlet başkanının istifasını kutluyor