Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
30 Mart 2018 ( 295 izlenme )
Reklamlar

AKP kurucusundan "Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma Yahuda" kitabına dava

Hüseyin Hakkı Kahveci'nin kaleme aldığı "Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma Yahuda" kitabı hakkında AKP Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan 50 bin TL'lik tazminat davası açtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanı Milletvekili Ali İhsan Arslan ve babası M. İhsan Arslan'ın kişilik haklarına saldırı olduğu iddiasında bulunan davacı vekili Nöbetçi Asliye Hukuk Mahkemesi'ne yazdığı dilekçede, kitapta Arslan Ailesinin Ergenekon ve Balyoz sürecinde kumpas kuran ekipte olduğu ve M. İhsan Arslan'ın IŞİD - El Kaide ve El Nusra örgütlerine Sarin Gazı temin ettiği gibi iddiaların bulunduğu söylendi.

"Müvekkilimiz hakkında çamur at izi kalsın mantığı ile hareket edilmiştir" denilen dilekçede kitaptaki ithamların bir algı operasyonunun parçası olduğu iddia edildi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanı adına kaleme alınano dava dilekçesi:


https://odatv.com/akp-kurucusundan-o-kitaba-dava-29031803.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmir'de öğrencisini tacizi kaydedilen lise müdürü hakkında skandal karar! CHP’li Özgür Özel TBMM Başkanı’nın 2. makam odasının fotoğraflarını paylaştı, TBMM’de gerginlik çıktı! Erdoğan'ın 'hikaye'si: Üç yavrum ülkemde okuyamadı... AKP’li eski vekilden Ergenekon kumpası itirafı! 'Birileri yapıyordu, biz de işimize geldiği için sessizce izliyorduk!'