Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Haziran 2019 ( 28 izlenme )
Reklamlar

AKP'li başkan kullanamayacağı makam odası için bakın vatandaşın parasından ne kadar harcamış!


AKP’li başkan kullanamayacağı makama 221 bin lira harcamış!


Kocaeli’nin, Kartepe Belediyesi eski başkanı Hüseyin Üzülmez'in, 31 Mart seçimlerinde partisince yeniden aday gösterilmemişti. Üzülmez’in seçimden 1 ay önce 221 bin liraya makam odasına mobilya aldığı ortaya çıktı. Üzülmez'in bir daha kullanamayacağı makama bu harcamayı yapması tepkiyle karşılandı.Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde eski belediye başkanı Hüseyin Üzülmez'in seçimden sadece 1 ay önce makam odası için on binlerce lira harcama yaptığı ortaya çıktı. Adaylık süreci öncesinde kendisine belediye şirketi üzerinden yaklaşık 500 bin liralık Volvo marka makam aracı satın alarak gündem olan AKP'li Üzülmez, seçimden sadece bir ay önce Şubat ayında 221 bin liralık mobilya satın aldı.

MOBİLYALARI GÖREMEDEN BAŞKANLIĞA VEDA ETTİ

Kocaeli Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü üzerinden gerçekleştirilen ihale ile satın alınan mobilyalar için tek bir firma teklif verdi. Hüseyin Üzülmez neredeyse mobilyaları göremeden, 31 Mart'ta başkanlığa veda etti. Bir belediye başkanının kullanmayacağı mobilyalara 221 bin lira harcaması ilçede tartışma konusu oldu.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/akpli-baskan-kullanamayacagi-makama-221-bin-lira-harcamis-5166423/?fbclid=IwAR3Urec_5vTLJMM6BXlqEKHYzVUuTSeQUCdbcfftF5_Z4AK9_iFl7lPb8dk

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çarpıcı sonuç: AKP’nin oy oranı yüzde 30’lara düştü! Adnan Oktar'ın sırları ortaya çıkıyor Türkçe konuşulmasını yasakladığı iddia edilmişti… BMW’den cevap geldi Türkiye’nin ilk otobüs firması resmen satıldı!