Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
05 Haziran 2019 ( 52 izlenme )
Reklamlar

AKP'li başkandan provokatif açıklama... Ekrem İmamoğlu'nu hedef gösterdi!


AKP Başakşehir Medya Birimi Başkanı Şevki Mert Akın, Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon'daki mitinginden bir fotoğraf paylaşıp, "İmamoğlu Trabzon’da Pontus Rum Cemiyeti Tarafından İşte Böyle Karşılandı" diye yazdı.AKP’den CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu ırk ve din temelli olarak hedef aldığı oy avcılığı siyaseti akıl almaz bir boyuta ulaştı.


Twitter hesabındaki profil bilgilerinde AKP’nin Başakşehir İlçe Teşkılatı’na bağlı olarak ‘Medya Birimi Başkanı’ ve ‘sandık başkanı’ olarak görev yaptığı görülen Şevki Mert Akın isimli şahıs,  Ekrem İmamoğlu’nun bugün Trabzon’da yaptığı mitingdeki kalabalıktan bir fotoğraf paylaşıp “Ekrem İmamoğlu Trabzon’da Pontus Rum Cemiyeti Tarafından İşte Böyle Karşılandı” dedi.

Akın, paylaşımının devamında da “Zira Adam İstanbul’u Tekrar Konstantinopolis Yapan Kişi.. Biz Demiyoruz Atatürk’ün Denize Döktüğü Yunanlar Diyor..” diye yazdı.


http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/akp-li-baskandan-provokatif-aciklama-ekrem-imamoglu-nu-h130457.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bingöl’de teröristlerle sıcak temas! Bir şehit iki yaralı Uyuşturucu Araştırma Önergesini reddeden AKP'nin bakanı "Biz olmasak Avrupa’da ayık gezen genç olmayacak!" Erdoğan bozdur dedikçe, dolar rekor kırdı! 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne buruk kutlama!