AKP’li Gümüşhane Belediye Başkanı ‘millet’in polisine saldırdı !

1224 izlenme19 Temmuz 2017
Reklamlar
Gümüşhane’nin AKP’li Belediye Başkanı Ercan Çimen, sivil giyimli özel harekat polisinin boğazını sıkmaya çalıştı, belediye başkanının şoförü de aynı polise yumruk attı.
9 Haziran günü, Köprübaşı Karakolu yakınında meydana gelen olayda, iddiaya göre Gümüşhane Emniyet Müdürlüğünde görevli, sivil giyimli Özel Harekat Polisi G.T, hamile olan eşinin de içinde bulunduğu aracını Atatürk Caddesindeki bir marketin yanına park ettiği sırada resmi giyimli başka bir polis memuruyla aralarında tartışma yaşandı. Araya giren yurttaşlar gerginliği önlemeye çalışırken o sırada olay yerine Belediye Başkanı Ercan Çimen de geldi. Kamera görüntülerine de yansıyan bu anlarda, olayı ayırmak için geldiği düşünülen Çimen, özel harekat polisinin aracına yönelerek kapıyı tuttu. Bunun üzerine G.T, Belediye Başkanını iterek “Kapımızı bırakın” dedi ve aracına binmeye çalıştı.
Olayla ilgili AKP, Belediye Başkanı Ercan Çimen bir açıklama yapmazken henüz bir soruşturma açılmadığı da öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Türkiye IMF'den borç isteme noktasında" Mansur Yavaş Ankara Belediyesi'nde AKP döneminde yapılan korkunç makam aracı israfını açıkladı ! Şimdi de Rusya'dan sığır eti ithalatı! İBB çalışanlarından 16 milyonu kucaklayan İmamoğlu’na hakaret!