Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Eylül 2018 ( 145 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Kütahya Belediyesi’nin dudak uçuklatan mobilya ihalesi!

Beterin beteri varmış


CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, AKP'li Kütahya Belediyesi’nin 7.5 milyon TL tutarındaki mobilya ihalesini ortaya çıkardı.  

Kasap, Kütahya’nın son dönemde abartılı harcamalarla gündeme geldiğini belirterek önce valinin 60 bin TL tutarında, kullandığı aracına deri koltuklar yaptırarak VIP araca dönüştürmesini, ardından Kütahya Belediyesi’nin 7.5 milyon TL’lik mobilya alarak gerçekleştirdiği ihalenin akla ziyan olduğunu söyledi.

Kasap, Kütahya Belediye Başkanı’nın 7.5 milyon TL tutarında mobilya alarak validen daha hızlı çıktığını belirterek şöyle dedi:

“Valiye haksızlık etmişler. Belediye Başkanı daha hızlı çıktı. İtibarda tasarruf olmaz dediler. İtibar tavan, yatak dâhil. Tasarruf halk için. Kemer sıkmaya devam. Bir Belediye Başkanı düşünün ki 7.5 milyon TL tutarında sayısız mobilya alıyor. Buradan başta Kütahyalı vatandaşlarım olmak üzere herkesin bu gerçeği görmesini ve hükümetin ve belediyelerinin halka tasarruftan bahsederken nasıl kendilerinin şatafat içerisinde yaşam sürdüğünü görmesini istiyorum.”
https://odatv.com/beterin-beteri-varmis-07091834.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! İstanbul’daki oy sayımlarında son durum: İlçe ilçe güncel rakamlar geldi Osmanlı batarken ne yaptıysa, AKP de aynısını yapıyor ! Londra’da olan vekil Meclis’te nasıl oy kullanır? Gökçek’in Ankara’ya faturasından seçmeler: Atıl salonlar, kullanılmayan havuzlar