Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Nisan 2019 ( 265 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Özhaseki'den deprem yaratacak 'Cumhur İttifakı' yorumu!


Yerel seçimlerde Ankara yarışını kaybeden Mehmet Özhaseki'nin, Kayseri'de yaptığı açıklama dikkat çekti. Özhaseki, “MHP ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor" dedi.


Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayıyken seçimi kaybeden Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de yapığı açıklama dikkat çekti.

AKP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AKP İl Yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları ile belediye meclis üyelerine yönelik yaptığı toplantıda seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Kayseri Yeni Haber'e haberine göre, Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de bekledikleri oranda bir başarı elde edemediklerini belirtip şunları söylediği aktarıldı:

“Sayın Cumhurbaşkanımız bana Kayseri seçim sonuçlarını sordu, ‘Niye oylar bu kadar düştü’ derken çok üzüldü.”

'MHP İLE BİRLİKTELİĞİMİZ ZORAKİ EVLİLİĞE BENZİYOR'

Kayseri Yeni Haber’in manşetinde Özhaseki’nin MHP ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptığı aktarıldı:

“MHP ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor. Kızla oğlan birbirini sevmez ama evlenmek zorunda kalırlar. Bizimki de tıpkı onun gibi bir şey.”

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/akpli-ozhasekiden-deprem-yaratacak-cumhur-ittifaki-yorumu-h125093.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li belediye başkanından akıl almaz sözler 'Sizi biz Müslüman yaptık !' Diyarbakır’ın Sur İlçe Belediyesi kayyumunun makam odasına “Kral banyosu” yaptırdığı ortaya çıktı! İşte 'Kral Banyosu'nun maliyeti... İsim isim, rakam rakam açıkladı… “İşte devleti ele geçiren yeni haşhaşiler” Menzilci Altepkin'den hadsiz yorum: Sokakta sigara içen kadın ucuzdur