Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
20 Nisan 2019 ( 244 izlenme )
Reklamlar

AKP’li vekil Koncagül’ün kızlarına gün doğdu!


Türkiye’de milyonlarca genç iş ararken, AKP Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ün kızlarına gün doğdu. Koncagül’ün kızlarından Merve, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na, diğer kızı Şevval ise Tarım ve Orman Bakanlığı’nda işe başladı.Milletvekili Koncagül, SÖZCÜ'ye “Kızlarım oraya kendilerini geliştirmek için gittiler, benim aracılığıma gerek yok. Herhangi bir unvan almadılar” derken, Şevval Koncagül'ün Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'ne ‘Mühendis' olarak atandığı belirlendi.

Anne Çiğdem Koncagül SÖZCÜ'ye şunları söyledi: ‘'Her iki kızım da anılan bakanlıklarda kadrolu, açıktan atama veya devletin belirlediği herhangi bir kadroda çalışan değil. Tamamen eğitimlerine odaklı, kendilerini daha geliştirmek için bu bakanlıklarda bulunuyorlar.

Kızlarım kendi çabaları ile hareket eden, aracılığıma ihtiyaç duymayan gençler. Kadrolu memur değiller. Anne babaların siyasi kariyerleri üzerinden bu ülkenin geleceği olan, çocuklarımızı zan altında bırakacak ithamlarda bulunmak etik bir davranış olamaz.”

AKP’li vekil Koncagül’ün kızlarına gün doğdu

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/akpli-vekil-koncagulun-kizlarina-gun-dogdu-4497023/?fbclid=IwAR3Q9E-C5IBbflF8pyTha1J8P-IhHt3vLz6rp7CCBXsKtmQSzj8lrdv-3cA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binali Yıldırım'ın 'Kürdistan' çıkışı mahkemede beraate gerekçe oldu! AKP'li vekil 'İstanbul'u kaybettik' dedi Erdoğan küplere bindi! RTÜK bu küfürlere ses çıkarmadı! Diyanet'ten skandal açıklama: 9 yaşına giren kız evlenebilir!