Home
02 Aralık 2017 ( 357 izlenme )
Reklamlar

AKP'liler ısrarla, karanlık işlerin ortaya döküldüğü Zarrab davasını milli mesele yapmaya uğraşıyor!

FETÖ alçağının temsilcileriyle kurulan mahkemeler ülkemi mahkum edemez

Erdoğan, "Sanal oluşturulan mahkemelerle, o FETÖ denilen alçağın uydurma temsilcileriyle kurulan mahkemeler asla benim ülkemi mahkum edemez” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de Reza Zarrab’ın tanık olduğu davaya ilişkin olarak "Sanal oluşturulan mahkemelerle, o FETÖ denilen alçağın uydurma temsilcileriyle kurulan mahkemeler asla benim ülkemi mahkum edemez” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kars 6. Olağan İl Kongresi'nde konuştu.

Erdoğan'ın konuşması özetle şöyle:

“Makamınız mevkiniz paranız pulunuz değil sadece ittika. Şu Kars Kalesi'nden bakınca bu şehre hayran olmamak mümkün değil. Biz ne zaman eğildik ki? Beşer planında kimsenin karşısında bugüne kadar eğilmedik. Biz sadece ve sadece rükuda ve secdede eğildik başkası asla. Ben inanıyorum ki hiçbir zaman ne paranın ne pulun ne de beşeri bir ilişkinin önünde eğilmeyeceksiniz. Eğilirseniz hakkım helal değil. Birileri Amerika'ya gider birileri batının değişik ülkelerine gider ama bu ülke sahiplerine kalır. Kimisi Hans'ın kulu kölesi oluyor, kimisi George'un kulu kölesi oluyor, kimisi kurulan sahte mahkemelerde yargılanmak suretiyle güya benim ülkemi yargılamaya kalkıyor. Boşuna uğraşmayın. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan şüphemiz olsun. Öyle sanal oluşturulan mahkemelerle, o FETÖ denilen alçağın uydurma temsilcileriyle kurulan mahkemeler asla benim ülkemi mahkum edemez.”

http://odatv.com/fetoalcaginintemsilcileriylekurulanmahkemelerulkemimahkumedemez0212171200.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kömür ve oduna dev zam geldi Galata Kulesi'nin restorasyon skandalına soruşturma başlatıldı! 'Devlet Bahçeli Köprüsü' için 1,2 milyar TL harcandı Bakanlıktan, İBB’ye yandaş sendika ablukası!