Anasayfa1
27 Aralık 2019 ( 65 izlenme )

AKP'lilerin şatafatlı, lüks organizasyonlarından sonra içler acısı görüntüler ortaya çıktı...


2019 Türkiyesi'nde çöpten yiyecek toplayan insanların görüntüleri yürek dağladı.Türkiye son dönemde AKP'li muhafazakar zenginlerin yaptığı, gösterişli ve şatafatlı etkinlikleri konuşuyordu. AKP'li muhafazakar zenginlerin bekarlığa veda, kına gecesi, düğün, mevlid, doğum, hoş geldin partisi gibi organizasyonlarında, lüksün ön plana çıkarılması tartışmalara neden olmuştu. Aralık ayında İstanbul'da çekilen bu görüntüler ise ülkenin bir tarafının da açlıkla yüz yüze olduğunu gösterdi.

Ekonomik kriz, işsizlik ülkenin dört bir tarafından gelen intihar haberleri... Ülkenin halini ortaya koyarken bu sefer de gelen görüntüler yürekleri dağladı.

Hergelepostası'nda yer alan görüntülerde 3 kadının marketin çöpe attığı meyveleri, sebzeleri, bozulmuş ürünleri topladığı görüntüler yayınlandı. Görüntülerin İstanbul'da Aralık ayında çekildiği belirtildi.

İşte o görüntüler:

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında insaların açlıktan çöplerde yiyecek arandığını belirterek yüzü gözükmeyen bir kadının fotoğrafını paylaşmış AKP yöneticileri kabul etmemişti.

http://www.krttv.com.tr/gundem/akplilerinsatafatliluksorganizasyonlarindansonraiclerh23092.html

Bunlar da İlginizi Çekebilir