Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Nisan 2019 ( 156 izlenme )
Reklamlar

AKP'nin söktüğü T.C.'yi belediye binasına yeniden astı!


Bilecik Belediye binası önünde 31 Mart seçimlerinde önce AKP tarafından yazılan “Bilecik Belediye Sarayı” yazısı sökülürken yerine CHP'li başkan tarafından “T.C. Bilecik Belediyesi” yazıldı.

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, belediye başkan yardımcıları ve basın mensuplarının olduğu programda, Bilecik Belediye binası önünde yer alan “T.C. Bilecik Belediyesi” yazısının açılışını yaptı. 31 Mart seçimleri sonrasında görevine başlayan Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, “Bilecik Belediye Sarayı” yazısını T.C. Bilecik Belediyesi olarak değiştirdi.

Yapılan düzenleme hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Semih Şahin, “Bilecik Belediyesi, halkın belediyesidir. Saray haline getirilerek halktan kopuk bir belediye; halkına gerçek hizmet veremez, kendisine hizmet verir. Biz belediyeyi halka açıyoruz ve halkın belediyesi yapacağız. Bu bir simge olsa da bütün hizmetlerimizde bunu herkes görecek. Bilecik halkı kendi belediyesi olarak benimseyecek. Bilecik’i halkımızla birlikte daha güzel bir hale getireceğiz. Bunun bir simgesi olarak da belediyemizdeki saray ismini kaldırıp Türkiye Cumhuriyeti’nin belediyesi olarak değiştiriyoruz. Bu belediye, sadece ismiyle değil, her şeyiyle Türkiye Cumhuriyeti’nin Bilecik’in Belediyesi olacaktır” ifadelerine yer verdi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/akpnin-soktugu-t-c-yi-belediye-binasina-yeniden-asti-230585h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pamukkale öğrencilerine referandum cezası! Sıra Şirince’ye geldi! AKP’li meclis üyesi bile isyan etti! Bilal kükredi! “Abdülhamid’i Yediler Babamı Yedirmeyeceğiz” AKP, itibarı işte bu hale getirdi ! Avusturya polisi, Türk yolcuların üzerini köpekle aradı !