Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Mayıs 2019 ( 79 izlenme )
Reklamlar

AKP'nin YSK temsilcisi Recep Özel FETÖ ziyaretini kabul etti!


Hakkında "Halis muhlis FETÖ'cü" ifadesi kullanılan YSK Temsilcisi Recep Özel, Karar gazetesi yazarı Ocaktan'a gönderdiği metinde 2012 yılında Fethullah Gülen'e yaptığı ziyaretin Adalet Bakanlığı’nın resmi bir programında gerçekleştiğini söyledi.


Eski AKP Milletvekili ve Karar yazarı Mehmet Ocaktan, yazısında "Halis muhlis Fetö'cü" dediği AKP'nin YSK'daki temsilcisi Recep Özel'in açıklamalarını yayınladı. Recep Özel, gönderdiği açıklamada 2012 yılında Pensilvanya'da Fethullah Gülen'i ziyaret ettiğini kabul ettiğini ve bu ziyaretin Adalet Bakanlığı'nın resmi programında yapıldığını da belirtti.

Özel'in açıklamasındaki konu ile ilgili cümle şöyle: "2012 yılında Adalet Bakanlığı’nın resmi bir programı için gittiğimiz Amerika’da o günün şartlarında o şerefsiz mahluka, terörist başına gerçekleşen ziyareti bu günlerde gündeme getirmek haysiyet cellatlığından başka bir şey değildir."

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/ysk-temsilcisi-recep-ozel-feto-ziyaretini-kabul-etti-h128296.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'a çok acı biber! İstanbul’da en çok sivri biber zamlandı! Antalya müftüsünden skandal fetva! Yılbaşı kutlamak haram! Kılıçdaroğlu: Yüreğin yetiyorsa o türküyü Afrin şehidinin evinin sokağında söyle Seçmen sorgulama ekranı faaliyete geçti