Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Kasım 2020 ( 9 izlenme )
Reklamlar

AKP'yi karıştıracak iddia! "AKP'li vekilin çocukları bile CHP'ye oy verdi"


23 Haziran İstanbul Seçimi ile ilgili flaş bir iddia geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, bir AKP milletvekilinin çocuklarının bile CHP'ye oy verdiğini söyledi.CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili Oğuz Kaan Salıcı katıldığı bir canlı yayın programında çarpıcı tespitlerde bulundu, gündeme dair açıklamalar yaptı.

23 Haziran İstanbul Seçimi'nde CHP'nin her kesimden oy aldığını belirten Salıcı, isim vermeyeceğinin altını özellikle çizeçerek, "AKP milletvekillerinin çocukları bile CHP'ye oy verdi" dedi.

Salıcı, AKP'nin terörist başı Abdullah Öcalan'ın kardeşi Kırmızı Bülten ile aranan Osman Öcalan'ın kardeşinin devletin kanalı TRT'de yayına çıkarılmasının MHP seçmenini etkilediğini ifade ederek, "Osman Öcalan TRT'de yayına çıkarılınca MHP seçmeni ertesi gün bize oy verdi ya da sandığa gitmedi" dedi.

2018'de CHP, İYİ Parti, HDP ve Saadet Partisi'nin ortak anayasa çalışması yaptığı iddiasına ilişkin Salıcı ortada yazılan bir Anayasa taslağının olmadığını belirterek, "Anayasa'nın ilk 4 maddesi kırmızı çizgimizdir" ifadesi kullandı. 


http://www.krttv.com.tr/gundem/akp-yi-karistiracak-iddia-h54797.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ülke ekonomisinde son nokta! Bu şehrin 3'te 1'i icralık! AKP'li vekile '8 test' ayrıcalığı! Sağlık Bakanı Koca’dan corona açıklaması! Can kaybı 9, vaka sayısı 670 oldu! Binali Yıldırım’dan ‘U’ dönüşü!