Home
06 Mayıs 2021 ( 198 izlenme )
Reklamlar

Almanya, Türkiye'de de faaliyetleri bulunan "Uluslararası Ensar Vakfı" ("Ansaar International e.V.") ve tüm yan kuruluşlarını, terör örgütlerine destek verdiği gerekçesiyle yasakladı!


Almanya İçişleri Bakanlığı, "Ansaar International" yardım derneğinin ve ona bağlı diğer kuruluşların faaliyetlerini yasaklama kararı aldı.Almanya İçişleri Bakanlığı, Türkiye'de de faaliyetleri bulunan "Uluslararası Ensar Vakfı" ("Ansaar International e.V.") ve tüm yan kuruluşlarını, terör örgütlerine destek verdiği gerekçesiyle yasakladı. Dün Almanya'nın 10 eyaletinde 1000 polisle dernek, cami, evler arandı.

Yasak kararının ardından Ansaar International ve diğer bağlantılı derneklerin binalarına baskınlar gerçekleştirildi, yaklaşık 150 bin euro nakit paraya el konuldu.

https://abcgazetesi.com/almanyadaansaarvakfininfaaliyetleriyasaklandi388337

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li eski vekile 3. maaş bağlandı! Pakistanlı bir mülteci Yunan sevgilisini "dinime haraket etti" gerekçesiyle öldürdüğünü söyledi EYT'liler dikkat: Bunu yapmayan emekli olamayacak! İBB'de kayırma düzeni: Reklam panolarını işleten şirketin sahipleri 'tanıdık'