Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
17 Şubat 2018 ( 720 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli'nin masasında FETÖ dergisinin ne işi var!

MHP lideri Bahçeli, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Gözgeç'in getirdiği boks eldivenlerini giyerek poz verdi. Bahçeli'nin bu pozunda bir ayrıntı dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Federasyon Asbaşkanı Hasan Karta ve Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Uçan'ı makamında kabul edip boks eldiveni giydi.

8dd0b60ad6eb585837bdccdb0d9fdc6a.jpg

Sporun yanı sıra güncel konuların da gündeme geldiği görüşmede Başkan Gözgeç, beraberinde getirdiği boks eldivenlerini Devlet Bahçeli'ye takdim etti. MHP Lideri Bahçeli boks eldivenlerini giydikten sonra ise toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

MASADA FETÖ DERGİSİ "AKSİYON"

Bahçeli'nin boks eldivenlerini giymeye çalıştığı sırada çekilen fotoğrafta dikkat çeken bir ayrıntı yer aldı.

Bahçeli'nin masasında FETÖ'nün haftalık olarak yayınlanan Aksiyon dergisi bulunduğu görüldü.

Aksiyon dergisi 1994 yılında yayınlanmaya başlamış, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından çıkarılan KHK ile kapatılmıştı. 

bc378481bfa3c1beb5765c08e52a5e2e.jpg


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

RTE Bildiğiniz gibi ! 29 Mart 'Reza Türkiye'yi ilgilendiren konu değil, 23 Eylül Reza Zarrab vatandaşımız suçsuz' Ve onlarda "TAMAM" dedi! 60 yıllık iktidarı böyle devirdiler! Sivas valisi tehdit etti: Cumhurbaşkanı aleyhine slogan atılırsa müdahale ederiz! İhale pastasından en çok ‘yandaş’ yedi!