Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Mart 2019 ( 131 izlenme )
Reklamlar

Baklava devi konkordato ilan etti!


Türkiye genelinde 39 şubesi olan baklava devi Hacı Sayid Gıda Pazarlama San. Tic. A.ş ile 70 Gloria Jean's şubesini bünyesinde bulunduran Grup Dnc Gıda San. ve Tic. Aş konkordato istedi.Türkiye’nin köklü baklavacılarından Hacı Sayid ve Gloris Jean’s Bakırköy 1. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne başvurarak konkordato ilan etti. 2019/136 esas nolu davaya göre şirkete yönelik 3 ay geçici mühlet kararı verildi. Çıkarılan karar sonrası şirkete Hukukçu Prof. Dr. Oğuz Atay, Bağımsız Denetçi Bülent Sezgin, Mali Müşavir Fatih Batuhan Çapar atandı.

 

Hacı Sayid baklavalarının temeli 1968’li yıllara dayanıyor. Mehmet ve Burhan Dinçer kardeşler uzun yıllar baklava sektöründe işçi olarak çalıştı. 1983 yılında ise ilk dükkanını açtı.

Şirinevler’de ilk dükkanını açan aile sektörün önemli isimleri arasında yerini aldı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/son-dakika-baklava-devi-konkordato-ilan-etti-3890690/?fbclid=IwAR0J7eEXeAeM0DzSmdRPOWG5ALmlu8WkwoJ48R0GaEl22qMZF5ReegsVgzk

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adana’da kesime hazırlanan 50 at ve eşek ele geçirildi! Adalet Mitingi'ne 'FETÖ Mitingi' diye çamur atan ampullere, Kılıçdaroğlu'ndan kapak üstüne kapak ! Nihayet bir kadını korumayı başardık! Eşinin evine silahla gelen koca tutuklandı Bu hazine arazileri Katar’a satılacak!