Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Eylül 2020 ( 24 izlenme )
Reklamlar

Balyoz mağduru Tümamiral'in tazminat tepkisi!


Balyoz kumpasıyla 44 ayını hapiste geçiren emekli Tümamiral Semih Çetin’i “çoban ateşi” isimli hesabın kullanıcısı hedef aldı.

Sosyal medyadan “Onun için mi dünya kadar tazminat aldınız, şimdi de eze eze yiyorsunuz söylesene kaç milyon aldın tazminat olarak” yazdı. Çetin kendisini hedef alan paylaşıma yanıt verdi. Beraat eden komutanların milyonlarca lira tazminat kazandığı algısı yaratıldığına dikkat çeken Çetin, tazminat gerçeğini açıkladı.

Çetin, halen tazminatını alamayan komutanlar olduğunu belirtip şunları yazdı: “44 ay hapis karşılığı 220.000 TL tazminata hak kazandım. Yargıtay onayladı. Geçen sene ödeme yapıldı. Üstelik ben ödeme yapılan ilk beş arasındayım. Daha bir kuruş almamış yüzlercesi var. Bu senin ateşini söndürür mü?”

Semih Çetin


https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/balyoz-magdurunun-tazminat-tepkisi-6039815/?fbclid=IwAR2ze8PjNx7JGCgtNhvGySOxfCWnns-_zwpCR_KA0Y-WA4Mvrnr_0kDNsVA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnce’den Yıldırım’ın sözlerine gönderme! Usulsüzlüğe adı karışan müdür AKP'den aday oldu! Lüks başkanlık uçağına binmek yerine, tarifeli uçakta 3 saat bekleyen Meksika Devlet Başkanı Obrador 'Bu kadar yoksulluğun olduğu bir ülkede lüks bir uçağa binmekten utanırım !' Portakal’dan AKP’ye: Ne korkusu olabilir?