Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Mart 2018 ( 623 izlenme )
Reklamlar

Bedava lahmacun isteyen öğrencilere lokanta sahibinin yazdığı efsane not!

Sosyal medya, 5 üniversite öğrencisinin yemek siparişinde yazdığı nota büyük bir jestle karşılık veren lokanta sahibini konuşuyor.

Paraları olmadığı için yemek siparişinde, ‘Merhaba, evde 5 öğrenciyiz. Vize haftası başladı, neredeyse uyumadan sınavlara çalışıyoruz. Kişi başı 3 lahmacun sipariş edecektik ama paramız bu kadarına yetti (Bursun yatmasına daha çok var) mümkünse 2 tane de sizin yollamanızı rica ediyoruz’ notunu yazan öğrencilere lokanta sahibi olumlu yanıt verdi.

twitter-ogrenci

Öğrencilerin istediği 3 lahmacun yerine 7 lahmacun gönderen lokanta sahibi siparişlerin üzerine, ‘Benim oğlan da başka bir şehirde okuyor. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Siz bu memleketin geleceğisiniz. Tatlı da benden, zihin açar’ şeklinde cevap verdi.

twitter-ogrenci-1

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/bedava-lahmacun-isteyen-ogrencilere-lokanta-sahibinin-yazdigi-efsane-not-2317218/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İBB'nin haftalarca çalışarak yaptığı yol çöktü! Erdoğan’dan EYT açıklaması! Kapıyı kapattı! Gaziantep'te bir imam, camide Erdoğan'ın mitingine çağrı yapınca ortalık karıştı ! 'Kadına Şiddete Hayır' yürüyüşünde polisten kadınlara biber gazlı ve plastik mermili müdahale !