Bekçilerin biber gazı sıkıp, ters kelepçe taktığı yurttaş fenalaştı! Bekçiler hakkında soruşturma başlatıldı!

34 izlenme17 Ekim 2020
Reklamlar

Samsun'da iki grup arasındaki kavgayı ayırmaya çalışırken gelen bekçiler ile tartışan Atakan Bayar, iddiaya göre, ters kelepçe ile gözaltına alındı. Baygınlık geçirip hastaneye kaldırılan Bayar'ın şikayeti üzerine 3 bekçi için soruşturma başlatıldı.

Olay, 12 Ekim tarihinde gece saatlerinde İlkadım ilçesinde meydana geldi. Sokak arasında iki grup arasında bilinmeyen nedenle kavga çıktı. İhbar üzerine adrese mahalle bekçileri yönlendirildi. Bu sırada yoldan geçen Atakan Bayar da kavga eden gençleri ayırmak isterken, gelen bekçilerden biriyle tartışmaya başladı. Kısa süreli tartışmanın ardından Atakan Bayar, yaya olarak bölgeden uzaklaştı. 

İddiaya göre 3 mahalle bekçisi, Bayar'ın peşinden giderek olay yerine geri getirdi. Kavga ile alakası olmadığını söyleyen Bayar, çıkan tartışmada ters kelepçe takılarak yere yatırıldı. Biber gazı sıkılan Bayar, fenalık geçirdi. Ambulansla Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Bayar'ın yüz, boyun ve vücudunun çeşitli yerlerinde darp izleri olduğu tespit edildi. Yapılan araştırmada kavga olayı ile ilgisi bulunmadığı belirlenen Bayar, serbest bırakıldı. 

Olayın ardından evli ve 3 çocuk babası Bayar, bekçilerden şikayetçi oldu. 3 bekçi hakkında idari soruşturma açıldı. Kavga anları ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.


http://www.krttv.com.tr/gundem/bekcilerin-biber-gazi-sikip-ters-kelepce-taktigi-yurttas-fenalasti-h50529.html

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul ve Ankara bir şarbon alarmı daha! Tebliğciler yine sahnede ! Yılbaşı tebriği yerine Noel TEBLİĞİ dağıttılar ! Sapıklıkta sınır tanımıyorlar, tecavüzün adı heves nikâhı! ‘Kopyala yapıştır’ rapor güncellendi: Talanda yeni adım