Anasayfa1
20 Şubat 2021 ( 55 izlenme )
Reklamlar

Borç dağ gibi ama Erdoğan posteri için para var!


AKP’li Isparta Belediyesi, milyonlarca liralık promosyon ürün alımı için harekete geçti. 30 adet Cumhurbaşkanı posterini de kapsayan promosyon ürünleri için tam 2,7 milyon TL’lik sözleşmeye imza attı.Ekonomik krizin giderek derinleştiği dönemde, borç yükü altında olan Isparta Belediyesi'nden tepki çeken bir hamle geldi.

Isparta Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 68 kalem promosyon ürün alımı için 28 Aralık 2020’de ihaleye çıktı. Son tekliflerin 18 Ocak’ta alındığı ihale tamamlandı. Edinilen bilgiye göre, promosyon ürünleri alımı işi ihalesi kapsamında AKP’li Isparta Belediyesi, 17 Şubat’ta yüklenici ile sözleşme imzaladı. İhaleye katılan istekli sayısı henüz açıklanmazken yüklenici ile imzalanan sözleşme bedelinin 2 milyon 797 bin 600 TL olduğu bildirildi. Maliyeti 3 milyon TL’ye yaklaşan promosyon ürünlerin arasında 20 bin adet balon, 50 bin adet imsakiye, 150 adet VIP kalem seti, 10 bin adet gül kolonyası, 50 bin adet kandil simidi kutusu ve 4 bin adet puzzle yer aldı.

Promosyon ürün kalemlerinden oluşan listeye Cumhurbaşkanı posteri de dahil edildi. İdarenin, 68 kalemden oluşan talep listesinde 30 adet de Cumhurbaşkanı posteri olduğu belirtildi. Ürünlerin, özel günlerde yurttaşlara dağıtılacağı bildirildi.

https://halktv.com.tr/sozlesmeyapildiakplibelediyeerdoganposterineparaharcayacak448418h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Millet Bahçesi sevdası, korona dinlemiyor! Bakan Akar açıkladı: Terör örgütü PKK 13 vatandaşımızı şehit etti! İşte son anket! CHP tüm belediyelerde oyunu yükseltti İBB tek tek sıraladı "Doğru değil"