Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Ağustos 2019 ( 74 izlenme )
Reklamlar

Böyle alçaklık görülmedi! Muhammet Özen'den Emine Bulut'un katiline kutlama mesajı!


Mağdur Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut'un katilini tebrik etti! Özen, daha önce de "Karılarını öldüren erkekleri alınlarından öpüyorum" sözleri nedeniyle 10 yıl hapis cezası ile yargılanmıştı.


Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut'u vahşice katleden eski eşi Fedai Baran için "Kahraman" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özen, "Aslan parçası, meydanda karıyı boğazlamış. Yüreğim buz gibi oldu. Biz bu kahraman kadar olamadık. Benim yetişkin kızım anasının genç sevgilisinin yanında hangi babanın buna ciğeri dayanır diyen yok. Getçek katil Ömer Uğur Gençcan ve onu oraya atayan AKP'liler ve birgün mutlaka yargılanacaklar" dedi.

bosanmis.jpg

BU İLK DEĞİL!

Muhammet Özen, daha önce bir yerel gazeteye yaptığı açıklamada "Karılarını öldüren erkekleri alınlarından öpüyorum" şeklinde konuşmuş, Özen söz konusu açıklamaları nedeniyle 'tahrik ve suçluyu övme' suçlarından 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmıştı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/muhammet-ozenden-emine-bulutun-katiline-kutlama-mesaji-246435h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

‘Sakıncalı’sın deyip görevine son verdiler! Numan Kurtulmuş "yanlışımız nedir?" dedi, toplantı karıştı! Belediyenin yardım kolileri AKP parti bürosunda! Ecdada büyük vefasızlık!