Anasayfa1
12 Eylül 2021 ( 17 izlenme )

Sedat Peker Veyis Ateş'e dikkat çekti: "Yine savcılığa gitmedi"


Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği iddialarına yanıt vermek için çıktığı canlı yayında mal varlığının soruşturulması için savcılığa başvuracağını söyleyen Veyis Ateş'ten 3 aydır ses çıkmadı. Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından duruma dikkat çekti.


Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği iddialarının ardından öce Habertürk’ten istifa etti ardından da canlı yayına çıkarak İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlamıştı.

Ateş, katıldığı canlı yayında hakkındaki iddiaları yalanlayarak, “Pazartesi gününden itibaren teknem, villam, boğazda villam var mı, ben kendim soruşturulmasını isteyeceğim. Ailemde, yakın arkadaşlarımda, benim üzerimden bir servet çoğalması var mı buyursunlar araştırsınlar.” ifadelerini kullanmıştı.

ARADAN 3 AY GEÇTİ

Söz konusu iddialar Haziran ayında gündeme gelirken Veyis Ateş’in, 18 Haziran günü çıktığı yayında bir, iki gün içinde soruşturma isteyeceğini duyurmasının üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir başvuru olmadığı öğrenildi.

Ateş’in Savcılığa ne zaman gideceği merak konusu olurken, iddiaları o dönem gündeme getiren Sedat Peker, Twitter hesabında bu konuya dikkat çeken bir paylaşımı retweet etti.


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekerveyisatesedikkatcektiyinesavciligagitmedih93017.html

Bunlar da İlginizi Çekebilir