Anasayfa
26 Mart 2021 ( 21 izlenme )
Reklamlar

Bu da oldu! 500 dolara cennetten tapulu arsa sattılar!


Adana’da 4 kişi, “Cennetten 500 dolara tapulu arsa satıyoruz. Bunu alırsanız daha sonra size para akacak” diyerek vatandaşları dolandırdıkları ortaya çıktı.
Adana'da emekli kanser hastalığıyla mücadele eden Nergiz Kurçe (75) bir süre önce kendi gibi emekli olan eşiyle Atatürk Parkına gezmeye gitti.

500 DOLARA CENNETTEN ARSA

Yaşlı kadın bu sırada yanına 2'si yabanca 4 kişinin yaklaştığını belirterek, “Biraz sohbet edebilir miyiz. dediler bende buyurun dedim. Cennetten 500 dolara arsa satıyoruz' dedi. ‘Bu bize gelen bir ödül, bizim adreslerimiz var oraya toplantılara gelip 100 lirada bağış yapacaksınız' dedi. ‘Daha sonra size devamlı para akacak devamında ise her konuda size yardımcı olacağız' dediler. ‘Sizler aldığınız bu tapu karşılığını misli olarak daha fazlasını alacaksınız. Şimdi size broşür vereceğiz bunları da dağıtırsanız daha da fazlasını kazanırsınız' dediler. Bende onlara, bana bak siz yanlış kişiye çattınız dayak yemeden hemen gidin dedim ve gönderdim” diye konuştu.

4 KİŞİDEN PARA ALDILAR

Nergiz Kurçe, daha sonra aynı kişileri metro çıkışında yine gördüğünü en az 4 kişiden para aldıklarını ifade ederek, “Beni fark edince oradan ayrıldılar. Bunlar milleti dolandırıyor. Ancak ben polise gidip şikayetçi olmadım. Keşke olsaydım şimdi aklıma geldi. Vatandaşı cennetten tapulu arsa vereceğiz diye dolandırıyorlar” dedi. İHA

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/budaoldu500dolaracennettentapuluarsa6335652/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Koca açıkladı: 8.103 yeni vaka tespit edildi, toplam vaka sayısı 2.539.559’a, can kaybı da 26.900’e yükseldi! Babasının yerine oy kullanan seçmeni engelleyen avukata AKP’liler saldırdı! Cemile Bayraktar'dan skandal yeni tweet! YÖK'ten Erdoğan'ın fahri doktoralarıyla ilgili açıklama