Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Kasım 2018 ( 73 izlenme )
Reklamlar

Bu da oldu... Balık için Erdoğan’a teşekkür!

Marmara Denizi'nde balıkçıların ağlarına takılan 2 metrelik kılıç balığı için AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ettiler.Alınan bilgiye göre, Marmara Denizi'nin Çanakkale Boğazı'na yakın bölümünde avlanan balıkçıların ağlarına, hamsi sürüsü içerisinde kılıç balığı takıldı.

Yaklaşık 2 metrelik kılıç balığı, Beylikdüzü Yeşil Vadi'deki Balıkçı Kenan Tesislerine getirildi. Burada sergilenen balık, ilgi odağı oldu. Balık almaya gelen vatandaşlar, kılıç balığını görünce şaşırdı.

"Balıkçı Kenan" olarak bilinen Kenan Balcı, 10 yıl aradan sonra balık bolluğu yaşandığını belirterek, "Kılıç, kalkan, palamut, hamsi, Allah bol bol verdi. Allah'ım senin verdiğin nimetlere şükürler olsun." dedi.

Balık bolluğunun kendilerini çok mutlu ettiğini vurgulayan Balcı, "Halkımıza tavsiyemiz ucuz olan balıkları tercih etsinler, çünkü ucuz olan balık çok çıkıyor demektir. 
Uzun sene sonra denizin her bölgesi balık oldu. Kılıç balığı, Marmara'da hamsi sürüsünün içinde yakalandı, bu bolluk yaşandığını gösteriyor." diye konuştu.

Kenan Balcı, şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ederim. Arıtmaları çoğalttı, Marmara'nın, Karadeniz'in suyu temizlendi, bütün balık çeşitleri girmeye başladı. İnşallah palamut gibi diğer balık çeşitleri de bol bol olur, halkımız bol bol balık tüketir."

https://www.abcgazetesi.com/politika/bu-da-oldu-balik-icin-erdogana-tesekkur/haber-110998

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika… Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar görevden uzaklaştırıldı! ABD Donanması’ndan İstanbul hamlesi! Bu fotoğrafı kullandılar! İlker Başbuğ: “Atatürk’ün yanına yaklaşamazlar!” CHP'li meclis üyesine Erdoğan'a hakaret iddiasıyla hapis istemi!