Home
29 Ağustos 2022 ( 13 izlenme )
Reklamlar

Bu gece yarısından itibaren benzinde 1,04 lira indirim bekleniyor.

Bu gece yarısından itibaren benzinde 1,04 lira indirim bekleniyor.

RusyaUkrayna savaşı nedeniyle Brent petrol fiyatları dalgalanmaya devam ederken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle dalgalanıyor. Art arda gelen dizel zamları araç sahiplerini kızdırırken, bu sefer indirim haberi geldi. Bu gece yarısı benzinin litre fiyatına 1,04 TL'lik düşüş bekleniyor. Bir sonraki indirimle birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 20,17 liraya düşecek.

Brent petrol fiyatlarındaki ve dövizdeki değişimlerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takip etmeye devam ediyor.

BENZİNE BU GECEDEN İTİBAREN İNDİRİM GELİYOR
30 Ağustos Salı gününden itibaren benzinde 1,04 TL indirim olması bekleniyor.

İSTANBUL'DA 20.17 LİRA'YA SATILIYOR
Bir sonraki indirimle benzinin litre fiyatı İstanbul'da 20,17 liraya, Ankara'da 20,30 liraya düşecek.

AKARYAKIT FİYATLARI NASIL HESAPLANIR?
Akaryakıt fiyatları, Türkiye dahil Akdeniz pazarındaki işlenmiş ürünlerin ortalama fiyatları ve dolar kurundaki değişimlere göre rafineriler tarafından hesaplanmaktadır. Bu hesaplama sonucunda distribütörlerin uyguladığı fiyatlar rekabet ve serbestlik nedeniyle firma ve şehir bazında az da olsa farklılık gösterebilmektedir.

EPGIS HİÇBİR FİYAT DEĞİŞİKLİĞİNİ BİLDİRMEME KARARI ALDI
EPDK'nın fiyat değişikliğini açıklayan tek birlik olan EPGIS'e suç duyurusunda bulunmasının ardından sendika, dava sonuçlanana kadar akaryakıt fiyat değişikliklerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıkladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hollanda'da bir ilk: Türk asıllı Huri Şahin belediye başkanı oldu Otomobilde zam getiren şeyler Büyük skandal! AKP’nin adayından jandarma komutanına ağza alınmayacak küfürler: “o…. ç…..” Bakanlığın 'İliç' paylaşımı gündem oldu: Durduruyoruz