Home
21 Aralık 2022 ( 128 izlenme )
Reklamlar

Cemal Enginyurt, gündem yaratacak bir Sedat Peker tiwiti attı


Sedat Peker'in seçime iki ay kala konuşacağını yinelemesinin ardından DP'li Cemal Enginyurt, konuya ilişkin çok konuşulacak bir twite imza attı

Gazeteci Seyhan Avşar, suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in yakınları aracılığıyla verdiği 'video' cevabını paylaşmış, Peker’in, “Yaşadığım sürece, hatta ölürsem sözlerimin arkasında duracağım. Videoları paylaşacağım.” dediğini söylemişti.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sedat Peker'e destek oldu.

Enginyurt, şahsi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sen yaşayacaksın, biz muhalefet olarak sana inanıyoruz, açıkladığın her meselenin takipçisi olacağız. Devri Sabık yaratarak hesap soracağız" ifadelerini kullandı.

Enginyurt'un paylaşımının tamamı şöyle:

“Yaşasamda,ölsemde son iki ay konuşacağım.” Diyen Sedat Peker doğrunun,cesaretin,inancın ve hesaplaşmanın ispatı olmuştur. Sedat Peker sen yaşayacaksın,biz muhalefet olarak sana inanıyoruz,açıkladığın her meselenin takipçisi olacağız.Devri Sabık yaratarak hesap soracağız"

Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

14 yaşındaki çocuğu hamile bırakmıştı, Muğla'yı ayağa kaldıran olayda karar belli oldu Sahte peygamberler nasıl ortaya çıktı? Herkes dün gece bu soruyu sordu Sözde ilahiyatçı Cevat Akşit 'Cinsel münasebet esnasında afedersiniz eşeklerin yaptığı gibi tamamen soyunmayın !'