Anasayfa
09 Haziran 2020 ( 69 izlenme )
Reklamlar

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e TBMM'de yumruklu saldırı!


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuşması ise MHP'liler tarafından engellenmeye çalışılırken Özel'e TBMM'de MHP Mersin Milletvekili Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından yumruklu saldırı gerçekleştirildi.


TBMM 'de AKP ve MHP'nin, muhalefete karşı tavırları fiziki saldırı boyutuna ulaştı.

İktidar blokunun hedefindeki son isim CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel oldu.

TBMM TV'deki yayından takip edildiği kadarıyla, mecliste mahalle bekçileri kanunu görüşülürken, CHP'li vekiller Enis Berberoğlu'nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptılar.

İleri Haber'de yer alan habere göre; MHP'lilerin Devlet Bahçeli'nin "uzun süre bekletildiği" gerekçesiyle CHP'ye karşı yoğun tepki gösterdiği görüldü.

Daha sonra AKP'den muhalefetin söz hakkını engelleyen bir girişim geldi. AKP'nin bu tavrını eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuşması ise MHP'liler tarafından engellenmeye çalışıldı.

Özgür Özel'e saldıran MHP Mersin Milletvekili Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından yumruklu saldırı yapıldı. 

MHP'li Olcay Kılavuz

Mecliste tansiyonun yükselmesi ve saldırı görüntüleri üzerine oturuma ara verildi. 

Twitter'da da Aktroller Özgür Özel hakkında aynı ifadelerin olduğu bir linç kampanyası başlattı.

https://www.gercekgundem.com/siyaset/187852/chpgrupbaskanvekiliozgurozeletbmmdeyumruklusaldiri

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Financial Times böyle yazdı: Erdoğan ülkeyi krize sürüklüyor Bakan Koca açıkladı: 9.537 yeni vaka tespit edildi, toplam vaka sayısı 2.317.118’e, can kaybı da 22.631’e yükseldi! İBB’den dört taksi durağına mühür! İşsizlik patlaması!