Home
02 Kasım 2017 ( 87 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Tüm'den Atatürk posterinin yakılmasına tepki!

Balıkesir'in Kepsut CHP İlçe Binası'na asılan Atatürk posterine gerçekleştirilen saldırıyı CHP'li Mehmet Tüm Twitter hesabından kınadı. Tüm mesajında "Atatürk'ün posterine bile tahammül edemeyecek kadar halk düşmanı olmuş, yobaz kişilik yoksunları Balıkesir'de de var" dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Balıkesir'in Kepsut CHP İlçe Binası'na asılan Atatürk posterinin yakılması üzerine sosyal medya Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Tüm'ün yaptığı açıklama şöyle:

"Kepsut ilçe binamızdaki Atatürk posteri birkaç provokatör tarafından yakılmıştır. Bu ALÇAK saldırıyı yapanları şiddetle kınıyorum. Görünen o ki, Atatürk'ün posterine bile tahammül edemeyecek kadar halk düşmanı olmuş, yobaz kişilik yoksunları Balıkesir'de de var. Bu ve bunları besleyen saltanat sevdalısı kişiler ne kadar saldırırsa saldırsın, ne Cumhuriyet'e, ne de Atatürk'e asla zarar veremezler!. CHP örgütü olarak bu saldırının peşini asla bırakmayacağız. Savcılığa ivedilikle suç duyurusunda bulunacağız. Yakayı kurtaramayacaksınız!"


http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/chplitumdenataturkposterininyakilmasinatepkih56961.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fransa'da tartışmalı emeklilik reformuna karşı kitlesel grevlerin 8. haftası başladı Hastane parasını müteahhit yuttu Erdoğan'ın indirim müjdesi kısa sürdü: Yem fiyatlarına yüzde 30 zam yapıldı! AKP’li vekilden FETÖ itirafı! 'Amerika'ya ziyarete gittim. Gerek siyasette, gerek ticarette, gerekse bürokraside yükselme o yolla oluyordu'