Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Mart 2020 ( 38 izlenme )
Reklamlar

Corona virüsü tedbirlerine uymadılar! AKP’li başkan vekilinden toplu ziyaret!


Yalova AKP'li Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, corona virüsü tedbirlerine uymayarak, beraberindeki heyet ile Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'nde incelemelerde bulundu.
Dünya, corona virüsüne dair önlemlerini her geçen gün artırmaya devam ederken, Türkiye’de ise her gün bir tedbirsizlik örneği karşımıza çıkıyor.

Son olarak, Yalova’nın AKP’li Belediye Başkan Vekili ve beraberindeki heyetinin kurum ziyaretleri gerçekleştirdiği ve bu ziyaretlerde maske, eldiven takmadıkları ortaya çıktı.

FOTO: SÖZCÜ

UYARILARI DİNLEMEDİLER

Yalova Belediyesi Ek Hizmet Binası ve birçok mahallede yer alan Umut Merkezleri’ni ziyaret eden Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Zeynep Arslan tarafından bilgilendirildi.

Umut Merkezleri’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Tutuk, şöyle konuştu:

* Umut Merkezleri’nde bulunan personelimizle bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aldık.

* Bu kapsamda belediyemizin olanaklarını görmüş olduk.

* Yapmış olduğumuz incelemelerle ve istişarelerle vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için gözlemlerde bulunduk.

FOTO: SÖZCÜ

DSÖ PANDEMİ İLAN ETMİŞTİ

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, Cenevre'deki genel merkezde corona virüsü (Covid-19) gündemiyle basın toplantısı gerçekleştirmişti.

Çin dışında vaka sayının 13 kat arttığını ifade eden Ghebreyesus, corona virüsü için, kıta ve tüm dünya gibi çok geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalıklara verilen “Pandemi” olarak nitelendirme kararını aldıklarını açıklamıştı.

Ghebreyesus, örgüt olarak salgını 24 saat boyunca izlendiğini dile getirerek, “Hem virüsün yayılma ve şiddetinden hem de virüse karşı yeterince harekete geçilmemesinden derin endişe duyuyoruz. Bundan dolayı Covid-19'un bir pandemi olarak nitelendirilmesi değerlendirmesini yaptık” şeklinde konuşmuştu.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/corona-virusu-tedbirlerine-uymadilar-akpli-baskan-vekilinden-toplu-ziyaret-5693741/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li vekil Yasin Aktay, AKP'nin ÖSO'ya silah sağladığını bakın nasıl itiraf ediyor ! Balıkesir Müftü Yardımcısı Ramazan Topcan: Milli Piyango yılbaşı çılgınlığına dönüştürüldü! CHP’den Çağlayan çıkarması… Kaftancıoğlu’nu yalnız bırakmadılar Türk Hava Kurumu’nun uçakları ihaleye sokulmadı! Orman Bakanlığı ihaleye bakın ne şartı getirdi!