Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
28 Kasım 2017 ( 274 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanlığı önünde belge protestosuna polis müdahalesi: 5 gözaltı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oğlu ve yakınlarının yurt dışındaki vergi cennetlerine para aktardığı iddialarıyla ilgili CHP grup toplantısında Kılıçdaroğlu’nun belgeleri ortaya koymasının ardından Saray önünde istifa protestosu düzenlendi. Halkevleri’ne mensup bir grup tarafından düzenlenen protestoya polis müdahale etti, 5 kişi gözaltına alındı.

“TAYYİP DERHAL İSTİFA ETMELİDİR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin yurt dışındaki off shore hesaplara aktardığı paraların ortaya çıkmasının ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın A Kapısı önünde buluşan Halkevleri mensubu bir grup, “ispatlanırsa istifa ederim” diyen Erdoğan aleyhinde slogan  attı. Protestocu grup, “Hırsızlıkla, yolsuzlukla bu ülkeyi yönetemezsiniz. Tayyip derhal istifa etmelidir” dedi.

Grup açıklamada “Halkın delik cebindeki paraya göz dikenler, kara paralarla ülkeyi yönetmeyi çalışıyorlar. Tayyip ve ailesi yurt dışına kaçırdığı paraların hesabını verecekler” dedi.  “Tayyip istifa” sloganı atan Halkevleri mensupları polis müdahale etti, 5 kişi gözaltına alındı.

http://halktv.com.tr/saray-onunde-istifa-protestosu-255304

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İslamcı hocalar arasında kavga... 'Yüreğin varsa gel...' Gökhan Özoğuz, Hasan Kaçan ve Nedim Şener’in ’15 Temmuz’ tartışması Halk çok gergin ! Röportaj sırasında koca adamlar neredeyse birbirne girecek ! Suudilerden Türkiye’nin talebine ret!