Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Haziran 2020 ( 29 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanlığından "Fatih" hamlesi


Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına bağlı Resim Müzesi'nde Venedikli ressam Paolo Veronese ve Halil Paşa’nın Fatih Sultan Mehmet portreleri sergilenecek.Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına bağlı Resim Müzesi'nde Venedikli ressam Paolo Veronese ve Halil Paşa’nın Fatih Sultan Mehmet portreleri sergilenecek. 

Müzenin sonbaharda açılacak yeni bölümlerinde de Fausto Zonaro, Hasan Rıza ve Feyhaman Duran'ın Fatih Sultan Mehmet portrelerine yer verilecek.

İBB'NİN SATIN ALDIĞI FATİH PORTRESİ SARAÇHANE'DE SERGİLENECEK

ANKA’nın haberine göre; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, geçen hafta Venedikli ressam Gentile Bellini'ye ait olduğu bilinen üç Fatih Sultan Mehmet portresinden, özel koleksiyondaki tek örneği Londra'da yapılan açık artırmada 935 bin sterline (yaklaşık 8 milyon lira) satın almıştı. Portrenin öncelikle İBB'nin Saraçhane binasında sergileneceği açıklanmıştı. 


http://www.krttv.com.tr/gundem/cumhurbaskanligindan-fatih-hamlesi-h39001.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'a Mavi Marmara tepkisi: Kudüs mitingi seçim için! ‘Erik Dalı’ türküsü istifa getirdi! Gerici Yazar Dilipak: Belki yarın Korona'nın aşısı, ilacı diye sunacakları şeye kısırlaştırıcı bir şeyler de katacaklardır Hakikaten yuh ! Yine Metro Turizm yine iğrenç bir skandal daha !