Daha önce 3 kez AKP’ye oy veren vatandaşın geçim isyanı 'Yüzümü görsünler, ceza vereceklerse versinler!'

64 izlenme 15 Haziran 2020
Reklamlar

Sultanbeyli’de kendisine uzatılan bir mikrofona konuşan yurttaş, “Artık buraya kadar yetti” sözleriyle isyan etti. Daha önce 3 kez AKP’ye oy verdiğini söyleyen yurttaş, “Maskemi de açayım yüzümü görsünler, ceza vereceklerse versinler, korkudan kimse konuşamıyor” dedi.

YOL TV’nin İstanbul Sultanbeyli’de yaptığı röportajda, daha önce 3 kez AKP’ye oy verdiğini söyleyen bir yurttaş isyan etti. “Yarın seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz” sorusu üzerine, “Oyumu tabii ki CHP’ye veriririm” diyen yurttaş şöyle konuştu:

‘ARTIK YETTİ BURAYA KADAR’

Cumhurbaşkanımıza saygı duyuyorum ama duymasam da olur. Memleketin hâli ortada. Herkes aç, sefil perişan gidiyor çünkü. ‘Allah Allah’ diyerek soyuyorlar. Maskemi de açayım yüzümü görsünler, ceza vereceklerse versinler, korkudan kimse konuşamıyor Artık yetti buraya kadar. Geçinebiliyorsa kendisi geçinsin beyefendi” diyen vatandaş, “Yüzümü de açayım görsün. Korkudan kimse konuşamıyor. Gittikçe insanları fakirleştirdiler. İşçiyi, esnafı vatandaşı memnun etsin. Hep yandaşlarına vermesin. Damat çıksın da bir manavdaki fiyatlara baksın. Görsün bakalım. Sonra ‘ekonomi yükseliyor’ diyorlar. Külahıma anlatsınlar.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüketici davasında bilirkişi raporu: 10 yıl öncesinin 80 bin lirası şimdinin 520 bin lirası oldu Türkiye tarikatlara teslim: 30 tarikat, 400 kol! İnce’den zehir zemberek açıklama! Atilla Taş tutuklandı