Anasayfa
08 Mayıs 2021 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Devlet Bahçeli'nin öyle bir fotoğrafı ortaya çıktı ki! İmamoğku'nu suçlayan Bakan Soylu buna ne diyecek?


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Çanakkale Şehitleri'nin mezarlarını elleri arkasından bağlı şekilde ziyaret ettiği fotoğraf ortaya çıktı.


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na geçtiğimiz yıl İstanbul’un fethinin 567. yıldönümünde Fatih Sultan Mehmet Türbesi'ni ziyareti sırasında yürürken ellerini arkasına bağlamasıyla ilgili saygısızlık yaptığı gerekçesi ile inceleme açıldığı ortaya çıkmıştı.

İmamoğlu, AKP'ye yakın medya organları tarafından çok ağır eleştirilere maruz kalmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise, "Bu görüntüleri gördükten sonra ben de saygısızlık olduğunu düşünüyorum. Bana göre suçtur. Böyle bir görüntü olamaz" dedi ancak "Ben buna soruşturma izni vermem" diye ekledi.

Bakan Soylu'nun "Ben buna soruşturma izni vermem" açıklaması, kamuoyu tepkisinden kaynaklandığı değerlendirmesi yapıldı.

Tartışmalar sürerken sosyal medyanın gündemine bomba bir fotoğraf karesi düştü. Fotoğraftaki kişi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ydi. 

Bahçeli'nin Çanakkale Şehitleri Anıtı'nı ve şehitlerin mezarlıklarını ziyareti sırasından çekilen fotoğrafında, aynı İmamoğlu gibi ellerini arkadan bağladığı görüldü.

Sosyal medyada, AKP'li yöneticilere ve AKP'ye yakın medya organlarına, "Buna da teki gösterecek misiniz, bir diyeceğiniz var mı?" diye soruldu.

İşte o fotoğraf karesi:


http://www.krttv.com.tr/gundem/devletbahcelininoylebirfotografiortayaciktikih75682.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Parti'den çok konuşulacak iddia! Vali olarak atandılar Rusya, Kiev’i vurmaya hazırlanıyor: "Siviller çıksın" Nebati’nin aile şirketinin enflasyonu TÜİK’i solladı! Toplumun kültür seviyesi işte bu hallerde !