Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Kasım 2018 ( 109 izlenme )
Reklamlar

Devlet okulu müdürleri AKP’nin toplantısında!

AKP Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, ilçede görev yapan devlet okulu müdürlerini parti toplantısında bir araya getirdi. Eğitim-İş bu duruma tepki gösterdi.


Devlet okulu müdürlerinin AKP toplantısında yer aldığı haberini ise AKP bizzat kendisi paylaştı. AKP’nin Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ait sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, okul müdürleri ile gençlerin geleceği hakkında konuşulduğu belirtildi.

Eğitim İş Sendikası Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreteri Maksut Balmuk, AKP’nin okul müdürleriyle yaptığı toplantıyı eleştirdi.

Toplantının sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarını işaret eden Balmuk, “Eğitimin iyice siyasileşmeye başladığını, geçtiğimiz günlerde bir il de okullarda parti temsilcisi dahi seçildiğini gördükten sonra parti ilçe başkanının okul müdürlerini toplamasına şaşırmadık doğrusu. Toplayan değil toplananlara bakmak gerekir aslında” dedi.


http://halktv.com.tr/devlet-okulu-mudurleri-akpnin-toplantisinda-347416

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

250 milyonluk iş “pazarlık” yöntemiyle Kolin’e Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığını kazandığı anlaşma: Lozan Ekrem İmamoğlu: Bu taslağı hazırlayanlarla seçimi iptal ettirenler aynı kişiler Milletvekillerine yeni hizmet! Anne ve babaya da ücretsiz sağlık!