Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Kasım 2018 ( 106 izlenme )
Reklamlar

Devlet okulu müdürleri AKP’nin toplantısında!

AKP Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, ilçede görev yapan devlet okulu müdürlerini parti toplantısında bir araya getirdi. Eğitim-İş bu duruma tepki gösterdi.


Devlet okulu müdürlerinin AKP toplantısında yer aldığı haberini ise AKP bizzat kendisi paylaştı. AKP’nin Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ait sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, okul müdürleri ile gençlerin geleceği hakkında konuşulduğu belirtildi.

Eğitim İş Sendikası Genel Özlük Hukuk ve TİS Sekreteri Maksut Balmuk, AKP’nin okul müdürleriyle yaptığı toplantıyı eleştirdi.

Toplantının sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarını işaret eden Balmuk, “Eğitimin iyice siyasileşmeye başladığını, geçtiğimiz günlerde bir il de okullarda parti temsilcisi dahi seçildiğini gördükten sonra parti ilçe başkanının okul müdürlerini toplamasına şaşırmadık doğrusu. Toplayan değil toplananlara bakmak gerekir aslında” dedi.


http://halktv.com.tr/devlet-okulu-mudurleri-akpnin-toplantisinda-347416

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böyle hesapsızlık görülmedi: Devlet ne alacağını ne de borcunu biliyor! Erdoğan kadro isteyen taşeron işçileri fırçalıyor 'Yaptıklarımız şımartmasın !' Nişanlısı telefonunu açmayınca, savcı polislerle birlikte öğrenci yurdunu bastı! Bir türlü açılamadı! AKP’li bakan 2018 demişti ama...