Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
19 Şubat 2018 ( 128 izlenme )
Reklamlar

Devletin iki numarası da Kadir Mısıroğlu’nun yanında!

Mısıroğlu'na bir başka ziyaret de TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan geldi. Kahraman'ın, Mısıroğlu'yla karşılıklı oturduğu ve güldüğü görüldü.

Kadir Mısıroğlu'nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenilmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz hafta sonu Kadir Mısıroğlu'nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etmişti. Erdoğan'la Mısıroğlu aynı fotoğraf karesinde yer almıştı. Fotoğrafta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Mısıroğlu’nun elini tuttuğu görülmüştü.

KAHRAMAN DA O KAREDE YER ALDI

Mısıroğlu'na bir başka ziyaret de TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan geldi. Kahraman'ın, Mısıroğlu'yla karşılıklı oturduğu ve güldüğü görüldü.

İsmail Kahraman'la beraber, Atatürk'e ve Meclis’e ettiği hakaretlerle bir dönem sürekli adından söz ettiren eski Refah Partisi Milletvekili ve Rize Belediye Başkanı Şevki Yılmaz da Mısıroğlu'nu ziyaret etti...

İşte o fotoğraf:


https://odatv.com/devletin-iki-numarasi-da-kadir-misiroglunun-yaninda-19021839.html

Loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye, İstanbul Balat'ta seyyar tatlıcı Ali'ye vahşice saldıran zabıtaların bu görüntülerini konuşuyor ! Menzil Tarikatı şimdi de film yapımcısı oldu! Yandaş kanalın canlı yayınında, IŞİD ve El Kaide'ye övgü ! Çiftlik Bank tosunu'nun 14 Mart’ta tutuklanan eşi Sıla Aydın tahliye edildi!