Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
23 Ocak 2019 ( 160 izlenme )
Reklamlar

Devletin sosyal yardım parasını bakın nasıl kullanıyorlar!

Sosyal Yardımlaşma Vakfı her ay yapılan yardımı bu ay AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gönderilmiş “harçlık” olarak adlandırıldı.Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın dar gelirli yurttaşlara her ay yaptığı 350 TL para yardımı bu ay AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından gönderilmiş “harçlık” olarak adlandırıldı.

Mezopotamya Ajansı‘nın iddiasına göre; AKP Diyarbakır Yenişehir İlçe Örgütü, birçok GSM kullanıcısına “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsınıza 350 TL para yardımı (Harçlık) göndermiştir. 23.01.2019 (Çarşamba) günü TC kimlik karınızla PTT şubelerinden alabilirsiniz. İyi günlerde kullanmak dileğiyle. AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı” şeklinde mesaj gönderdi.

Söz konusu yardım aslında her ay Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yurttaşlara ödeniyor.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/gunun-skandali-devletin-sosyal-yardim-parasini-bakin-nasil-kullaniyorlar-h116911.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

‘Halk sağlığı göz göre göre tehlikeye atılıyor’ "'Ben ayrılacağım' derse, hazırım" İhale Kanunu 187 ayda 186 kere değiştirildi! İki Türk oteli Katarlılara satılıyor!