Anasayfa1
26 Eylül 2020 ( 21 izlenme )
Reklamlar

Doktora ölüm tehdidi!


Trabzon'da aile hekimi olarak görev yapan Yılmaz Babutcu ölüm tehdidi aldığını belirterek Erdoğan ve Fahrettin Koca'dan yardım istedi.Trabzon'da aile hekimi olarak görev yapan Yılmaz Babutcu aldığı ölüm tehdidini sosyal medya hesabından yayınladı. Babutcu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ve CHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi etiketleyerek, "Ölümle tehdit ediliyorum, hastalarımız için gece gündüz teyakkuzda iken karşılığı bu olmamalı.. Bu şartlarda nasıl hizmet vereceğiz?" diye sordu.

Babutcu'yu arayarak tehdit eden şahıs, "Defol git Trabzon'dan... Ne mazeret uydurursan uydur defol git Trabzon'dan. Benim acım çok sıcak, babamı senden dolayı kaybettim. Senin çocuklarını yetim bırakmak istemem. Yoksa katil edersin beni" ifadelerini kullandı.


http://www.krttv.com.tr/gundem/doktoraolumtehdidih48002.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

5 yaşındaki çocuğu taciz etti, mahalleli linç etti! Atatürk, İstanbul’u almasaydı bu para kullanılacaktı! İşte Yunanistan'ın İstanbul'da tedavüle sokacağı 'Haçlı Ayasofya' parası! Sevda Noyan ifade verdi Ağrı’da şehit olan er KHK ile ihraç edilmiş!