Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Ekim 2018 ( 50 izlenme )
Reklamlar

Donald Trump'tan Erdoğan'a Brunson teşekkürü!

Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump, Brunson ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İşte ayrıntılar; 


ABD Başkanı Donald Trump son dakika Brunson açıklaması yaptı ve Erdoğan’a teşekkür etti.

ABD Başkanı Trump, Rahip Brunson'un serbest bırakılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Rahip Brunson, çok zor zamanlardan geçen iyi bir Hristiyan. Yardımları için Erdoğan'a teşekkür ediyorum." İfadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabında dün serbest bırakılan Rahip Andrew Craig Brunson hakkında açıklama yaptı. Trump, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Türkiye tarafından bırakılan Pastör Brunson bu öğleden sonra Oval Ofis'te benimle birlikte olacak. O zor bir tecrübe yaşamış harika bir Hristiyan. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yardımları için teşekkür ediyorum." dedi.

trump-010.jpg

TRUMP, ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye saatiyle 21.30'da Beyaz Saray'daki Oval Ofis'te Rahip Brunson'u kabul edeceğini belirten Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

https://www.siyasetcafe.com/donald-trumptan-erdogana-brunson-tesekkuru-41800h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Camileri genelev yaptılar' sözü hakkında skandal karar! Barlas: "Suriye'de terör örgütlerine destek verdik" TCDD’de ‘bayan yanı’ skandalı giderek büyüyor! ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ iddiasıyla tutuklanan kanser hastası kadın adliyede bayıldı!