Döviz bozdurmaya geldi, Sadaka kutusunu çaldı !

377 izlenme19 Ağustos 2018
Reklamlar
İstanbul'da çekilen bir görüntü bu kadarına da pes artık dedirtti. Dolardaki yükselişin tavan yaptığı tarihte herkesin gözü döviz kuru tabelalarında iken döviz bürosunda işlem yaptıran bir kişi sadaka kutusunu kaşla göz arası çaldı.

Olay geçtiğimiz hafta İstanbul'un en yoğun semtlerinden biri olan Aksaray'da meydana geldi. Döviz bürosuna giren şahıs elindeki dövizi bozdurmak çalışanlara verdi.

Hırsız veznenin önünde bulunan sadaka kutusunu önce el çabukluğu ile aşağıya aldı. Dövizini bozdurduktan sonra ise eline aldığı parayı saydı. Yüzsüz hırsız çalışanların gözlerinden kaçırdığını düşündüğü sadaka kutusunu hızlı bir hamle ile alarak kayıplara karıştı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızın rahat tavırları dikkat çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA: YSK'dan flaş karar! AKP'nin İstanbul'da oyların yeniden sayılması itirazı reddedildi! Maltepe'de sayım sürüyor: İşte son durum Milli Piyango'dan saat sürprizi! Çekiliş sonuçları 19:00'da belli oluyor! İller Bankası’ndan milyarlık gayrimenkul satışı!