Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Ekim 2019 ( 327 izlenme )
Reklamlar

Emine Erdoğan’ın korumaları yurt dışındaki ziyarette olay çıkardı!


Emine Erdoğan’ın korumaları, Belgrad’da cadde üzerindeki bir kafeye uzun namlulu silahlarla birlikte girince tartışma çıktı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi'ni hayata geçiren ilk yurtdışı misyonu olan Belgrad Büyükelçiliğini ziyaret etti.

Odatv'de yer alan habere göre, Belgrad programı kapsamında Dr. Vokan Cupic Çocuk Hastanesi'ni ziyaret eden Emine Erdoğan, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından hastaneye bağışlanan ambulansın anahtar teslim törenine de katıldı.
 
Belgrad gazetelerine yansıyan iddialara göre törenlerin olduğu ziyaret sırasında Emine Erdoğan’ın korumaları, Belgrad’da cadde üzerindeki bir kafeye uzun namlulu silahlarıyla birlikte girince tartışma çıktı.

Korumalarla, garson ve orada bulunanlar arasındaki gerginliği Belgrad polisi yatıştırdı. Korumaların cadde üzerinde güvenlik denetimi yaptığı sırada tartışmanın çıktığı iddia edildi.

http://www.krttv.com.tr/gundem/emine-erdoganin-korumalari-yurt-disindaki-ziyarette-olay-cikardi-h15986.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sosyal medya bilançosu: Son bir haftada 266 kişiye yasal işlem İBB’de ‘Tevfik Göksu’ saltanatı! İşte merak konusu olan İSKİ çalışanları… Benzine zam geldi! Polis, HSK önünde açıklama yapmak isteyen Somalı ailelere biber gazıyla saldırdı!